​TÜRKİYE GENÇLİK ÖDÜLLERİ KAPSAMINDA RAMSEY, “TÜRKİYE’NİN EN İYİ GİYİM MARKASI” SEÇİLDİ

TÜRKİYE GENÇLİK ÖDÜLLERİ KAPSAMINDA

RAMSEY, “TÜRKİYE’NİN EN İYİ GİYİM MARKASI” SEÇİLDİ


Şık, kaliteli, yenilikçi ve tasarım odaklı koleksiyonları ile erkek modasının öncü markalarından RAMSEY, Türkiye Gençlik Ödülleri kapsamında “Türkiye’nin En İyi Giyim Markası” ödülüne layık görüldü.


Gürmen Group markalarından RAMSEY’e bir ödül de gençlerden geldi. RAMSEY, Türkiye Gençlik Ödülleri kapsamında “Türkiye’nin En İyi Giyim Markası” seçildi. 38 farklı kategoride altı milyondan fazla gencin oy kullanarak, Türkiye’nin ‘en’lerini belirlediği Türkiye Gençlik Ödülleri bu yıl, İstanbul Grand Pera Emek Sahnesi’nde düzenlendi. Ödül töreninde RAMSEY’in ödülü RAMSEY baş tasarımcısı Selhan Tezerken’e takdim edildi.


RAMSEY baş tasarımcısı Selhan Tezerken: “RAMSEY olarak kazandığımız bu başarının ardında tasarımdan planlamaya, pazarlamadan insan kaynakları ve mağazacılık ekiplerimize kadar yüzlerce kişinin emeği var. Erkeklere kendilerini daha iyi hissettirecek şıklıkta, kaliteli ve yenilikçi tasarımlar hazırlamak, sunmak için hepimiz büyük bir heyecan ve tutkuyla çalışıyoruz. Bu heyecanın ve emeğin özellikle RAMSEY olarak büyük önem verdiğimiz gençler tarafından takdir görmesi, ödüllendirilmesi bizim için çok değerli” dedi.


Türkiye Gençlik Ödülleri MCD Gençlik Kulübü, MCD Gençlik Ajansı ve Dünya Gençlik Politikaları Derneği tarafından, “Gençlik Otobüsü” projesi kapsamında gerçekleştiriliyor.

Diğer İçerikler