​MİLANGO MOMENTS İLE ÖZEL ANLAR YARATIN

MİLANGO MOMENTS İLE ÖZEL ANLAR YARATIN


Özel günlerin vazgeçilmez çikolatası Milango, yeni iki gurme lezzetiyle tüketicilerin karşısına çıkıyor. Zarif ve şık paketi ile göz kamaştıran Milango Moments, eşsiz tadı ve inceliği ile özel anlarınıza eşlik ediyor. Milango Moments; karamel parçacıklı ve deniz tuzlu sütlü çikolata ile portakal parçacıklı bitter çikolata çeşitleriyle çikolata severleri tatlı bir yolculuğa davet ediyor.


Özel günlerin en prestijli çikolataları arasında yer alan Milango’nun yenilikçi ürünü Milango Moments, çikolatanın en ince halini mükemmel lezzetler ile birleştirerek benzersiz bir çikolata deneyimi sunuyor. Kalıpların dışına çıkan kendine özgü şekli ile tüm dikkatleri üzerine çeken Milango Moments; muhteşem lezzeti ve göz kamaştıran şıklıktaki kutusu sayesinde özel anları unutulmaz anılara dönüştürüyor.


Milango’nun eşsiz çikolata lezzetini, incelikli tasarımında ön plana çıkartan Milango Moments, damaklarda benzersiz tat bırakan iki farklı çeşidi ile özel anlara eşlik ediyor. Bitter çikolata severler için enfes portakal parçacıklarını bitter çikolatanın nefis tadıyla harmanlayan Milango Moments, karamel parçacıklı ve deniz tuzlu sütlü çikolatalı çeşidi ile de yeni lezzet kaşiflerinin favorisi olmaya aday.


Milango Moments, 76 gramlık paketleriyle Migros mağazalarında satışa sunuluyor.

Diğer İçerikler